Masa örtüsü öyle bir ürün grubu ki; onunla uzun seneler yaşarsınız, yıllar içinde , güzel anılar biriktirisiniz .

Yaşamanızın bir parçasıdır aslında... Kendi zevkinizle birleştiğinde evinizi, sofranızı giydirir, süsler siz de keyif alırsınız.

Bazen istediğinizi bulamayabilirsiniz veya vaktiniz yoktur. İşte bu ayrıcalığı size sunmak için buradayız.

Masa terzisi, tam da bu noktada, geniş bir yelpazeden oluşan koleksiyonlarımızı , kendi bünyemizde KUMAŞLARIMIZI geniş üreterek ,standart ve geniş enli masalara, özel ölçülerde dikebilme kabiliyetine sahip OLUYOR.

Desen ve tasarımlarımızı oluştururken, hem trendlere uygun, şık, hem de kullanışlılık ilkeleri bizim için vazgeçilmez unsurlar.

Bu yüzden yemek masa örtüleri olsun , bahçe masa örtüleri olsun , 100% ketenlerimiz dahil, büyük çoğunluğu, su ve leke tutmaz özelliklerde yapıldı.

Bir masa örtüsü aldığınızda, bu masa örtüsü ile ilgili peçete, Amerikan servis gibi yardımcı ürünlerin yanında, masanızı korumak ve örtününün düzgün durmasını sağlamak için özel lastikli korumalar yapmaktayız.

Günlük kullanımdan, bahçelerinizde kullanılacak rengarenk ürünlere, şık yemek davetlerinizde , nişan , doğum günü , kına gecelerinde sade şıklıkta kullanılacak dantelli ve modern örtülere; AYRICA;masanızın şekline göre yuvarlak masa , kare, oval ya da dikdörtgen örtüler ölçülerini alarak yapar size servis ederiz. TÜM BU ÖZELLİKLERİ BİR ARADA ARIYORSANIZ , Masa Terzinden ulaşabilirsiniz .

BİZLER SEVİS VERMEKTEN MEMNUNUZ VE Masa Terzisini seviyoruz.

Masa Örtüsü nasıl seçilir.

Masa örtüleri öncelikle dekoratif kullanım için olanlar ve yemek yemek için kullanılanlar olmak üzere başlıca iki gruba ayrılır. Masa örtüsü modelleri salon misafir masa örtüsü veya zevkinize uygun hergün kullanılabilecek örtüler , mutfak masa örtüsü , kış bahçesi ve bahçe masa örtüleri olarak çeşitlendirilir . Dantel masa örtülerinden çeyizlik takımlara kadar her zevke, kullanım ve ihtiyaca uygun masa örtüleri bulunur.

Salon Masa Örtüsü Özellikleri ve Çeşitleri

Salon masa örtüleri biraz daha özellikli, kaliteli ve gösterişli modellerden seçilir. Burada da evin dekorasyonu ve evde yaşayan kişilerin hayat tarzları seçimlerde belirleyici olur. Klasik döşenmiş veya geleneksel yapıdaki evlerde ,dantel masa örtüleri yer alır. Minimal tarzın veya sade çizgilerin hakim olduğu salonlarda ise düz renk keten, polikoton üretilmiş kumaş ve %100 coton düz kumaşlar yalın ve pratik modellerdir. Bohem ve eğlenceli, genç ruhların hakim olduğu dekorasyonlarda ise doğanın çeşitli renklerinden oluşan kumaşlar , ajur , piko gibi detaylarla şıklaştırılır Yemek yenilirken kullanılan örtülere gelince dertsiz masa örtüsü modelleri, Ürün çeşitleri işlevsellikleri bakımından çoğu evde aile içi kullanımda tercih edilir. Masa örtülerini ;masanızın şekline göre yuvarlak masa , kare, oval ya da dikdörtgen örtüler ölçülerini alarak yapar size servis ederiz.

Bahçe ve mutfak Masa Örtüsü Özellikleri ve Çeşitleri

Mutfak, balkon ve bahçe masa örtüsü çeşitleri aynı mutfak tekstili grubunda değerlendirilir. Bu alanlarda kullanılan örtüler daha kullanışlı, leke tutmayan ve kolayca yıkanıp ütülenen çeşitlerden seçilir. Mutfak, bahçe ve balkonlar için en çok Yaprak, çiçek , baskı desen ve benzeri neşeli ve örtüler de mutfak masa örtüsü modeli olarak yaygındır.